نعمت وجود رهبری را اگر در راه شکرش قطعه قطعه بشوید، نخواهند توانست به جا آورید... :: راه شهدا

راه شهدا

هیچ شنیده ای که مرغی اسیر،قفس را هم بر دارد وباخود ببرد؟
راه شهدا
بعضی ها ما را سرزنش می کنند که چرا دم از کربلا می زنید و از عاشورا ؛ آنها نمیدانند که برای ما کربلا بیش از آنکه یک شهر باشد یک افق است که آن را به تعداد شهدایمان فتح کرده ایم ، نه یک بار نه دو بار ... به تعداد شهدایمان
شهید علی آذرفر
پیوندها
وصیت‌نامه شهدا
آخرین نظرات
  • ۲ فروردين ۹۵، ۱۶:۲۷ - ابوالفضل نخعی
    +
 

بخدا قسم نعمت وجود رهبری همچون امام عزیز را اگر تمام ایرانیان و تابعین اسلام چه شیعه و چه سنی در راه شکرش قطعه قطعه بشوند نخواهند توانست که شکر نعمت تمام این وجود مبارک را بگذارند.

بسم الله الرحمن الرحیم

لبیک یا خمینی (روحی فدا)

اسلام علیک یا ابا عبد ا…

شهادت می‌دهم به وحـدانیت معبود رحمان، نبوت انبیاء و ولایت اوصیاء حـق است. هرچه از او صادر می‌شود و قطعی است هرچه را او بخواهد بهشت و دوزخ حق است و قطعاً قیامت فرا می‌رسد و همه در روز محشر در محضر عدالت حضرت حق(جل جلاله) به تناسب عملکردمان با مقام و رتبه خاص حاضر می‌شویم و در آن روز از طرف مقام اقدس باریتعالی جزای اعمالمان داده خواهد شد و رحمت او در آن روز فقط بر احوال عابدان مخلص و صدیقان و صالحان است.

آنهایی که فقط برای او زیستن و برای او خواستند و برای او بودند و برای او رفتند آنهایی که خوف و خشیت الهی چنان وجودشان را گرفته بود که اگر نبود امید بفضل و رحمتش هر آن قالب تهی می‌‎کردند و غضب و خشم و عذاب خدا در آنروز بر احوال کسانی است که برای غیر او بودند و زندگیشان آلوده به حق مردمان بود بر کسانیکه ریا کار بودند و مفسد آری از خشم و غضب خدا در آنروز اگر همه عالم را هدیه بدهید رهایی نخواهید جست پس آماده باشید که بچشین دیاری را که حساب اعمال آن فقط دستگیر خداست و لاغیر !!!

اللهم الرزقنا فی الدنیا زیارت الحسین(ع) و فی الاخره شفاعه الحسین(ع): ای شیعیان ای محبان ای محبان واقعی حسین(ع) بدامان مولایتان چنگ زنید که ریسمان الهی است. چگونه می‌توان گفت او که عزت و شرف اسلام را به ما فهماند او که به واقع از نیستی به هست ما را آورد و او که همچون پدری برای فرزندان پدر از دست داده و رهبری دلسوز برای اسلام و دشمنی سخت و سازش ناپذیر در مقابل کفر و استکبار و نفاق جهانی است بخدا قسم نعمت وجود رهبری همچون امام عزیز را اگر تمام ایرانیان و تابعین اسلام چه شیعه و چه سنی در راه شکرش قطعه قطعه بشوند نخواهند توانست که شکر نعمت تمام این وجود مبارک را بگذارند بروید این حرف شهیدان و منتظران شهادت را به کسانیکه ادعا می‌کنند مومنند و به آن مقدس مابها که اسلام فقاهتی و ولایتی را نشناخته اند بگوئید که اینقدر نگوئید حیف از این جوانها که شهید می‌شوند و این چه اسلامی است که اینقدر باید برایش خون ریخته شود و یا اینکه می‌گویند ای کاش انقلاب نکرده بودیم بگوئید به اینان که اسلام از اولش با خون تضمین شده.

 از زمان هابیل قابیل تا زمان رسولا...(ص) و از زمان روح ا....(ره) تا زمان حضرت ولی عصر(عج) بگوئید یاران حسین(ع) و امام خمینی روحی له الفدا قدم در میدان خون گذاشته‌اند نهال مقدس اسلام با خون بارور گشته و با پیام خونین صادر گشته و جهانی گشته خاصیت خون این است که همیشه در جوشش است و هیچگاه از جوشش نخواهد افتاد.

بخوانید برای این افراد آیه /23 سوره احزاب را و بگویئد هنوز آن روز نرسیده و خدا کند که هرگز نرسد تا اسلام به شما محتاج شوند و شما متصدی اسلام شوید، انشاالله. امام تا انقلاب حضرت مهدی(عج) با عزت و صحت روح و جان سلامت هستید و این انقلاب را به دست صاحب اصلی تحویل میدهند، انشاالله. جوان‌های ما لبیک گویان به امام عصر خود اسلام را حمایت می‌کنند. شما لازم نیست برای اسلام دل بسوزانید تا این بچه‌های مومن حزب الهی هستند تا این خانواده اعظم شهداء هستند اسلام سرافراز و استوار و پرخوروش بر علیه کفر و نفاق است و تا خدا پشتیبان اسلام و اسلامییان است امریکا و امریکائیان هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند و اسلام عزیز را ابداً به شما نیازی نیست.

معمولاً افراد پیام برای امام امت حزب اللهی. خانواد محترم شهداء و نصیحت و وصیت به از خدا بیخبران دارند من نصیحتم به آن از خدا بیخبران این بود که در بالا متذکر شدم و از خداوند می‌خواهم که اگر قابل هدایتند هدایتشان کند و گرنه هرچه زودتر نابودشان کند. اما ای امام عزیز و بزرگوتر و ای استادی که هیچوقت لیاقت شاگردیت را پیدا نکردم و نخواهم کرد، ای روح بزرگوار در تن مرده است، ما چه پیامی با تو داریم؟ ای آنکه هرچه فرا گرفتم از تو گرفتم، فقط از تو می‌خواهم همانطور که شب و روز دست بر دعا داری همانطور که عابدانه و عارفانه شب‌ها تا به صبح با معبود خلوت کرده‌ای و از برای امت اسلام و اسلام و انقلاب با چشمانی گریان دعا می‌کنی ما را دعا کن که خداوند بعد از کشته شدن در راهش شهید وارد عرصه محشر قرار بدهد و این نباشد که خدای ناکرده در دنیا به اسم شهید و در آخرت مقام دیگری داشته باشم. دعایمان کن که خداوند تا آخرین لحظات عمرمان ما را خدمتگذار به اسلام و مسلمین وفادار به تو پدر بزرگوار و استاد اعظم و امام عصرمان قرار بدهد.

دعا کن که آخرین لحظات ما را لحظه شهادتمان قرار دهد و دعا کن که خداوند هرچه هستیم در این دنیا پاکمان کند تا در آنجا رو سپید جز اصحاب تو بدنبال سیدالشهدا(ص) و رسول اکرم(ص) داخل جنت شویم. و اما امت حزب الله فکر نمی‌کنم که در شأن و مقامی باشم که به شما وصیت و نصیحتی کنم مگرامام عزیز.

چون شما عزیزان هستید چنین فرزندان رشیدی 2 تا3 تایا4 تا از یک خانواده تقدیم اسلام کردید به شما عزیزانی که از هر چه در دست داشتید(یعنی جگر گوشه گانتان) تقدیم انقلاب کردید و فریاد دارید که خدایا همه اینها فدای یک لحظه عمر امام. بخدا دروغ نمی‌گویم، خانه چند تا از خانواده‌ها رفتم همه شان اول به ما تسلی و تبریک می‌گفتند و ما که تسلی می‌دادیم خدا گواه است ناراحت می‌شدند و می‌گفتند "فدای یک لحظه از عمر امام، اگر ما را هم قبول کنند میرویم. اینها که امانتی بود از طرف خدا." خدا را شکر که امانت را امانتداری کردیم و خیانت نکردیم درش و بخدا سالم و درست تحویل دادیم ای کاش یک‌مقداری از دین نعمت این امانت در بیائیم خدا گواه است همین حرف خانواده شهداست مگر ساده است پیام دادن بدین مقربان خدا، مگر کم لیاقتی می‌خواهد فقط و فقط التماس دعا دارم تمام رزمندگان و آن دعای بجان امام بزرگوار در هنگام نماز و دعا برای پیروزی هرچه سریعتر رزمندگان و باز شدن راه بسته شده کربلا، انشاالله.

اما به رزمندگان به دریادلان بسیج، به عاشقان الله، به یاران حسین زمان، به ملائکه الله که واقعاً فقط امام لیاقت بوسیدن دست و بازویشان را دارد. به سبقت گیرندگان راه عشق، اخلاص و شهادت به شهداء زنده تاریخ و افتخار آفرینان اسلام و دین به عارفان که مقام عرفانی آنها را در شبهای خون و شهادت و ایثار عملیات‌ها و شب‌های تار در داخل گورهای از پیش ساخته برای اخلاص پیدا کردن، بحضرت حق و رسیدن به مقام عبودیت و در نیمه شبهای مرده که ندای الهی العفو و با حسین و یا مهدی اردکنی دل شب را میشکافد و کالبد تازه در آن می‌دمد. بدین عزیزانی که بعضی‌‌ها بدن سالم ندارند یا دست ندارند یا پا ندارند یا چشم ندارند در بدنهایشان آنقدر اثرات ترکشها و گلوله هاست و گاهی اوقات چون نتوانستند این ترکشها را از بدن نازنین این عزیزان در بیاورند یا خودشان مانده‌اند و از بیمارستان فرار کردند و دوباره به جبهه ها آمدند.

بدن یا قسمتی از آن چرک کرده و مانع سلامتی آنها می‌شود که این دردها بسیار اجری دارد، بخدا قسم لیاقت بوسه زدن بر این زخم‌ها بر این بدن‌ها بر دست و بازوی این جوانان عاشق را کسی ندارد. پیام به این افرادی که پیام را خود این‌ها با اعمالشان به ما گفتند بدهند.

خدایا لااقل فرجی حاصل کن که این شهیدان زنده بمانند و لااقل ما پیام گیرنده از این پیام آوران باشیم فقط و فقط التماس دعای فراوان از همگی این عارفان شب و شیران روز و پاسداران اسلام هم برای امام امت و هم برای پیروزی و سلامتی و هدایت رزمندگان اسلام و مسلمین را دارم انشاالله همیشه سالم باشید و به اسلام خدمت کنید.

و اما به جوان‌هایی که هنوز انقلاب را نشناخته‌اند وهنوز در خطی غیر از خط اسلام و امام قدم می‌دارند که فقط یک توصیه به آنها دارم و بس اگر واقعاً آنطور که می‌گویند دلسوز بحال این مردم بیچاره و فقیر(بقول خودشان) هستند و سعادت این ملت را می‌خواهند لااقل اگر حسی دارند و احساس درد مردم را می‌کنند این قدر حرف نزنند حرف زدن و عمل نکردن و فقط نق زدن کاری که عده لاابالی و بی قید است، بیایند به اسم دفاع ملی لازم هم نیست حتماً برای اسلام بروند نه بروند برای دفاع از میهن و سرزمین آبا و اجدادی خودشان بروند فقط بمدت 2 ماه در کنار این بچه‌های مخلص بسیجی و سپاهی و ارتشی بیائید و پیش عزیزان و دریادلان بسیج و یکبار هم وارد یک عملیات بشوند آنوقت اگر باز هم همان آدم سابق بودند، بروند. بروند دنبال این که جزو حیواناتی بگردند که همنوعشان و همفکرشان باشد، چون دیگر اینها انسان نیستند و بقول مولانا.                                                                           

اگرآدمی بچشم است و بگوش و حلق و بینی                     چه میان نقش دیوار ومیان آدمیت

بحقیقت آدمی باش و گرنه مرغ باشد                             که همی سخن بگوید به زبان آدمیت

خلاصه و آخر مطلب این است که اینان در صورتی که حقیقت را می‌دانند و انکار می‌کنند واگر به راه آمدند که از خدا بخواهند که در راه هدایتشان کند و به آنان راه را نشان دهد از خداوند میخواهم که همه را هدایت کند و قلبهای ما را روشن و تیمار به نور قرآن کند و شناخت بخودش و مکتبش و قرآنش را به ما الهام کند و بدهد انشاالله. اما من کوچک‌تراز آنم که به خانواده چیزی بگویم امیدوارم مادرم من را به بزرگیش ببخشد و در پرورش خواهرانم کوشا باشد وآنها را زینب وار بزرگ کند و به برادرانم راه امام را در پیش بگیرند.                                                      

و السلام علیکم و حمه ا....و برکاته

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">